NIMOC Noord-Brabant

Jolanda van Leeuwen
Pro-Pelvic Bekkenfysiotherapie
Stadhoudershoef 10
4273 XZ  Hank
0162 – 40 45 90
jolanda@pro-pelvic.nl

Lizet de Vries
PMC Halderberge
Boschendijk 165b
4731 DD  Oudenbosch
0165 – 31 31 66
lizet@pmc-halderberge.nl

Bridget Soentken
Breda West Paramedisch Centrum
Laan van Mertersem 65
4812 PR  Breda
076 – 522 53 78
contact@bredawest.nl / bridget@bredawest.nl

Caroline Hagenaars
Bekkenfysiotherapie Hagenaars
Koolmees 10
4822 PN  Breda
076 – 889 83 66
bekkenfysiotherapiehagenaars@yahoo.com

Caroline Hagenaars
Froeling Fysiotherapie
De Welborg 2
4881 CZ   Zundert
076 – 597 50 40
carolinehagenaars@yahoo.com

Anouk Böttger
Fysiotherapie De Blaak
Beeklaan 109
5032 AD  Tilburg
06 – 25 12 60 23
anoukbottger@hotmail.com

Mareille Broeders-Boekhorst
Fysiotherapie van Sambeek en Vorselaars
Moergestelseweg 36
5062 JW  Oisterwijk
013 – 528 34 46
m.boekhorst@fysiotherapievansambeek.nl

Selina Doomen (i.o.)
Fysiotherapie van Sambeek
Moergestelseweg 36
5062 JW  Oisterwijk
013 – 528 34 46
s.doomen@fysiotherapievansambeek.nl

Margot Broers-Huijbers
Praktijk fysiotherapie Margot Broers-Huijbers
Regentenstraat 2
5121 CM  Rijen
0161 – 22 20 75
margot@fysiotherapie-broers.nl

Tessa Cornelissen
Fysiotherapie Gilze
Lange Wagenstraat 55 a
5126 BB  Gilze
0161 – 23 49 32
tessa@fysiotherapiegilze.nl

Suzanne Post (i.o.)
Topfysiotherapie Waalwijk
Meester van Coothstraat 2
5141 ES  Waalwijk
0416 – 67 20 67
s.post@topfysiowaalwijk.nl

Marianne Blijenberg
Praktijk voor fysiotherapie en bekkenfysiotherapie
Grotestraat 21a
5141 JM  Waalwijk
0416 – 34 73 53
info@mbfysiotherapie.nl

Joke Essink
Fysiotherapie Smits
Rompertsebaan 54
5321 GT  ’s Hertogenbosch
073 – 234 04 44 of 06-143 49 004
joke@fysiotherapiesmits.nl

Michelle Receveur
Praktijk voor (Bekken-) Fysiotherapie MLM Receveur
Pastoor Verhoevenstraat 31
5236 AZ  ’s Hertogenbosch
073 – 61 11 50 8 / 06 – 12 95 02 05
info@debekkenfysio.nl

Michelle Receveur
Praktijk voor (Bekken-) Fysiotherapie MLM Receveur
Groote Wielenlaan 95
5247 JA  Rosmalen
073 – 61 11 50 8 / 06 – 12 95 02 05
info@debekkenfysio.nl

Margreet ten Harkel
Fysiotherapie Kapellaan
Kapellaan 38
5261 CN  Vught
073-  656 47 96
info@kapellaan.nl

Joke Essink
Praktijk fysiotherapie Achter de Blauwe Deur, Medisch centrum Achter de Linden
Schijndelseweg15G
5271 BK  Sint-Michielsgestel
073 – 551 44 73
info@achterdeblauwedeur.nl

Anja Smulders
Bruinenberg – Smulders Fysiotherapie
Runrotstraat 15
5386 CT  Geffen
073 – 532 43 12

fys.bruinenberg.smulders@levix.nl

Yvon Bomert-Wendt
Fysiotherapie de Groot
Langstraat 25
5388 VS  Nistelrode
0413 – 22 97 60
yvon@fysiodegroot.nl

Sylvia Groenen
Bekkenfysiotherapie Sylvia Groenen
Dassenburcht 34
5431 JZ  Cuijk
06 – 12 21 27 57
sylviagroenen@gmail.com

Antoinette Manders
B-Fysic Fysiotherapie Manders
Insulindelaan 134
5613 BT  Eindhoven
085 – 210 49 10
vraag@bekkencentrum.nl

Quirine van der Weide-Warnaar
B-Fysic Fysiotherapie Manders
Insulindelaan 134
5613 BT  Eindhoven
085 – 210 49 10
vraag@bekkencentrum.nl

Dominique Bruggink
SGE Meerhoven
Meerwater 27
5658 LP  Eindhoven
040-7116200
d.bruggink@sge.nl

Marieke Meeuwis
Fysiotherapie Marieke Meeuwis
Kapittelhof 23 c
5688 ES  Oirschot
0499 – 57 89 02
m.meeuwis@fysiomeeuwis.nl

Debbie Gielen
Fysiotherapie Reigerlaan

Reigerlaan 1
5702 PT  Helmond
0492 – 59 93 50
debby.prinssen@gmail.com

Charon van Beuzekom-van der Vorst
Fysiotherapie De Veste, Gezondheidscentrum Brandevoort
De Plaetse 92
5708 ZJ  Helmond
0492 – 50 47 30
c.beuzekom@sgcb.nl

Jeanne Strijbosch
Fysio&Zo
Kouwenberg 13
5735 GM  Aarle Rixtel
0492 – 38 12 88
info@fysioenzoaarlerixtel.nl

Charon van Beuzekom-van der Vorst
Elkerliek Ziekenhuis
Dunantweg 16
5751  CB   Deurne
0492 – 50 47 30
c.beuzekom@sgcb.nl

Marlies Swinkels-Nijssen
Fysiotherapie Rinus Louwers
Dunantweg 12a
5751 CB  Deurne
0493 – 31 54 99
info@fysiotherapielouwers.nl

Jeanne Strijbosch
Bodemfit
Wieldijkje 7
5831 HX  Boxmeer
06 – 53 54 46 56
info@bodemfit.nl

Ria Cornelisse
Fysiotherapie Ria Cornelisse
Bodemfit
Wieldijkje 7
5831 HX  Boxmeer
06 – 53 54 46 56
info@riacornelisse.nl

Shirley Sniekers
Rug&bekken.nl
Weijerstaete 16
5831 ZZ  Boxmeer
0486 – 47 47 53
info@rugenbekken.nl