NIMOC Noord-Holland

Karen Dalman
Fysiotherapie De Keyser
Czaar Peterstraat 4
1018 PR  Amsterdam
020 – 627 14 29
kdalman@sag-amsterdam.nl

Carla de Winter
FysioHolland Amsterdam  Noord
Loenermark 777a
1025 VM  Amsterdam
020 – 636 86 87
c.dewinter@fysioholland.nl

Carla de Winter
FysioHolland Amsterdam Noord
Meteorenweg 254-256
1033 HL  Amsterdam
020 – 633 28 42
c.dewinter@fysioholland.nl

Karin van Gelderen
Fysio Beter Bewegen
Overtoom 256
1054 JA  Amsterdam
020  – 618 46 58
fbb@fysiobeterbewegen.nl

Karin Buurke
Praktijk voor Fysiotherapie Slotervaart
Pieter Calandlaan 101
1065 KK  Amsterdam
020 – 617 81 67
k.buurke@fysioslotervaart.nl

Tineke in ’t Veld
Wielingenpraktijk
Wielingenstraat 22
1078 KK  Amsterdam
020 – 675 91 39
wielingenpraktijk@xs4all.nl

Saskia Smit
Fysiotherapie Amsterdam Oost, locatie IJburg
IJburglaan 727
1087 CH  Amsterdam
020 – 665 07 29
s.smit@ftao.nl

Karin van Gelderen
Fysio Beter Bewegen

Veeteeltstraat 20
1097 WV  Amsterdam
020 – 665 66 88
fbb@fysiobeterbewegen.nl

Ylenia Degli Eposti
C-Enter paramedische praktijk
Hotpille 465
1102 PJ  Amsterdam

06 – 46 12 46 48
Yle-414@hotmail.com

Cora van Senten
Fysiotherapie Balans
Dr. M.L. Kingstraat 2-B

1121 CP  Landsmeer
020 – 482 57 58
info@ftbalans.nl

Sandra Pommerel
Kernpraktijken Fysiotherapie de Garage
Papaverstraat 27
1131 HK  Volendam
0299 – 32 01 75 / 06 – 24 48 87 97
pommerel@kernpraktijken.nl

Suzanne de Vries
Kernpraktijken Fysiotherapie OosterEe
’t Spil 20
1141 SE  Monnickendam
0299 – 65 11 09
vries@kernpraktijken.nl

Marlon Hulst
Fysio Centrum Melkweg

Melkweg 2
1188 LB  Amstelveen
020 – 645 30 11
marlon@fcmm.nl

Ylenia Degli Eposti
Spits fysiotherapie
Gijsbrecht van Amstelstraat 1
1191 AR  Oudekerk aan de Amstel
06 – 46 12 46 48
Yle-414@hotmail.com

Jolanda Kragten
Medisch Centrum de Eedenburgh Fysio- en Manuele Therapie

Frederik van Eedenlaan 13e
1215 EK  Hilversum
035 – 625 61 61
j.kragten@eedenburgh.nl

F.C. Barmentlo-Klein
Barmentlo Fysiotherapie
Plein 2000 – 131

1271 KP  Huizen
035 – 544 73 92
fbarmentlo@online.nl

Tineke Ruiter
Bekkenfysiotherapie Tineke Ruiter
Plein 2000 – 131
1271 KP  Huizen
06 – 20 83 27 89
info@bekkenfysiotinekeruiter.nl

Lida Hooijman-Zethof
PACA
Lakenblekerstraat 2
1431 GG  Aalsmeer
0297 – 23 09 60
lidahooijman@paca.nu

Elja van den Berg-Mensert
PACA

Lakenblekerstraat 2
1431 GG  Aalsmeer
0297 – 23 09 60
eljavandenberg@paca.nu

Elja van den Berg-Mensert
Fysiotherapie Purmer-Zuid
Persijnlaan 95
1447 EG  Purmerend
0299 – 66 62 66
fysiopurmerzuid@gmail.com

Astrid Huijpen
Fysio Centrum Zaanland
Koningin Julianaplein 28
1502 DV  Zaandam
075 – 650 22 38
astridhuijpen@gmail.com

Hilke Nauta
Praktijk voor fysiotherapie Hilke Nauta
Gruttostraat 16
1531 WR  Wormer
075 – 642 18 99
h.nauta@telfort.nl

Marianne Anthoniesse-Porsius
Praktijk Boekestein
Dubbele Buurt 10-12
1621 JV  Hoorn
0229 – 21 36 36
info@fysiotherapieboekestein.nl

Mea Ligthart
Bekkenfysiotherapie Ligthart
Beethovenlaan 7a
1741 HT  Schagen
06 – 83 21 99 79
info@bekkenfysiotherapie-ligthart.nl

Martine Dekker-van den Brink
Praktijk voor Fysiotherapie Groustra
Ds. Pareaulaan 16
1761 CC  Anna Paulowna
0223 – 53 27 27
groustrafysiotherapie@quicknet.nl

Anja Knijnenburg
Bekkenfysiotherapie Alkmaar, Gezondheidscentrum “De Vroonen”
De Helling 13

1834 DA  Sint Pancras
072 – 760 08 55
info@bekkenalkmaar.nl

Diana van Vliet
Fysio Heiloo
Slimpad 16a
1851 LB  Heiloo
072 – 533 93 55
fysio.heiloo@hetnet.nl

Elly Schuijt-v.d. Bosch
Fysiotherapie Donker, Waal & Hilbers
De Strandwal 20
1851 VM  Heiloo
072 – 533 12 66
e.schuijt@fysiodwh.nl

Diana van Vliet
Fysiotherapie Europa
Beneluxlaan 95
1946 WJ  Beverwijk
0251 – 23 64 89
diana@fysiotherapieeuropa.nl

Aleen Gabrees-Meiki
Het Kruispunt
Maerten van Heemskerckstraat 27c
1964 EC  Heemskerk
0251 – 29 37 70
aleenfysio@gmail.com

Aleen Gabrees-Meiki
Gijs Fysiotherapie
Zeedistelweg 1
2015 KT  Haarlem
023 – 524 56 88
aleenfysiotherapie@gmail.com

Bettyleen de Vries
Praktijk Noorder Spaarne
Spaarndamseweg 242
2021 KA  Haarlem
023 – 525 46 40
bettyleen@praktijknoorderspaarne.nl

Roos Boekhoudt
Gezondheidscentrum Overbos
Muiderbos 212
2134 SZ  Hoofddorp
023 – 554 06 10
r.boekhoudt@gcoverbos.nl

Marieke Kroon
FIT Krommenie
Kleine Beer 134
1562 VH    Krommenie
075 – 621 07 02
mariekekroon@fitkrommenie.nl

Bianca Huiberts
Fysiotherapie Bianca Huiberts
Willemsoord 28
1781 AS   Den Helder
06 – 53 19 82 75
fysiotherapiebiancahuiberts@telfort.nl