NIMOC Overijsel

Marijke Tijhuis
Fysiotherapie Centrum Ceintuurbaan
Ceintuurbaan 87
7413 DC  Deventer
0570 – 23 42 34
marijke@fysiotherapieceintuurbaan.nl

Marjolein Former
Fysiotherapie Borgele
Dreef 1c
7414 AK  Deventer
0570 – 53 66 10

former@fysiotherapieborgele.nl

Anita Reekers
FysioSens
Grotestraat 42
7443 BJ  Nijverdal
0548 – 61 24 59
info@fysiosens.nl

Jorieke Dijkers-Groote Punt
Fysio Koninginneweg
Koninginneweg 26
7462 HM  Rijssen
0548 – 51 55 99
praktijk@ftkw.nl

Yvette ten Thije
Fysiotherapie Smit
Scherpenzeelseweg 25
7471 GM  Goor
0547 – 38 87 59
info@fysiotherapiesmit.nl

Yvonne Hulshof
Bekken Fysio Hulshof
Looiersplantsoen 3
7478 AR  Diepenheim
06 – 55 16 00 16
praktijk@bekkenfysiohulshof.nl

Margo Versteeg
Fysiotherapie de Werfheegde
Spoelsterstraat 90
7481 KH  Haaksbergen
053 – 572 75 61
m.versteeg@fysiotherapiewerfheegde.nl

Ans Mulder
Fysiotherapie Gezondheidscentrum Wesselerbrink
Wesselernering 60-4
7544 JC  Enschede
053 – 478 04 70
a.mulder@fysiotherapiewesselerbrink.nl

Marjan Rakers-Bergijk
Fysio Berflo Bekkenfysiotherapie
Pythagorasstraat 2
7552 TP  Hengelo
074 – 242 40 96
marjan@rakers.nl

Ine Westerik-Kamphuis
Fitclinic Bloemen Van der Laan
Thijlaan 16
7576 ZB  Oldenzaal
0541 – 51 25 25 / 06 – 15 11 50 09
inewesterik@gmail.com

Marjolein Spiekstra
Fysiotherapie De Essen
Zilverschoon 151
7577 BW  Oldenzaal
0541 – 51 80 16
info@fysiotherapiedeessen.nl

Ilse Hoepman
Ilse Hoepman Bekkenfysiotherapie
Luttestraat 4
7581 BV  Losser
06 – 40 21 96 45
info@ilsehoepman-bekkenfysiotherapie.nl

Nadine van Houwelingen-Zomer
Fysiotherapie Fleminghof
Fleminghof 5
7622 MB  Borne
074 – 266 33 89
info@fysiofleminghof.nl

Jorieke Dijkers-Groote Punt
Fysiotherapie Ootmarsum
Wildehof 2
7631 GX  Ootmarsum
0541 – 29 36 36
jgrootepunt@fysio-ootmarsum.nl

Maaike Jansen
Praktijk voor fysiotherapie Pleij Wierden
Eikenlaan 15
7642 GA  Wierden
0546 – 57 60 50
info@fysiopley.nl

Margareth Joosten-Brands
Fysiotherapie Rollepaal
Rollepaal 7b
7701 BR  Dedemsvaart
0523 – 61 12 83
m.joosten@gcrollepaal.nl

Sonja Rabbers
Saxenburgh Groep Hardenberg
Jan Weitkamplaan 4a
7772 SE  Hardenberg
0523 – 27 60 00
srabbers@sxb.nl

Nicole Overmars
Fysiomobilae
Hyacinthstraat 57
8013 XX  Zwolle
038 – 421 64 54
info@fysiomobilae.nl

Evelien van Emst
Fysio Zwolle
Van der Heydenstraat 6-1
8014 ZZ  Zwolle
038 – 465 40 00
info@fysiozwolle.nl

Karen Beverdam-Snellink
Bekken & Bodem Bekkenfysiotherapie
Haydnstraat 4
8031 ZA  Zwolle
038 – 454 55 26
info@bekken-bodem.nl

Riëlle Nieboer-Schutte
Fysio Zwolle, locatie Aa-landen
Dobbe 72 a

8032 JX  Zwolle
038 – 465 40 00
r.nieboer@fysiozwolle.nl

Riëlle Nieboer-Schutte
Fysio Zwolle, locatie Stadshagen
Werkerlaan 267
8043 LV  Zwolle
038 – 465 40 00
r.nieboer@fysiozwolle.nl

Yadira Sillé
Fysiotherapiepraktijk Olst
Watertorenstraat 8
8121 BR  Olst
0570 – 56 15 99
info@fysiotherapie-olst.nl

Yadira Sillé
Fysiotherapiepraktijk Lemelerveld
Vilstersestraat 35
8152 AA  Lemelerveld
0572 – 37 21 58
info@fysiolemelerveld.nl

Ilona Blauw
Fysiotherapie Vollenhove Blokzijl
Groenestraat 46
8325 AZ  Vollenhove
0527 – 24 15 09
ilonablauw@hotmail.com

Klazien Jansma
Fysio Woldmeenthe
Sluisweg 12
8332 JC  Steenwijk
0521 – 51 09 56 / 0521 – 52 18 11
k.jansma@fysiowoldmeenthe.nl

Lisette Kooistra
Fysio Woldmeenthe
Sluisweg 12
8332 JC  Steenwijk
0521 – 51 09 56
l.kooistra@fysiowoldmeenthe.nl

Petra Zephat
Attent Fysiotherapie / Fysiotherapie Zephat
Berlijnstraat 8
7559 WH  Hengelo (Ov.)
06 – 51 02 58 02
pzephat@gmail.com