NIMOC Zuid-Holland

 

Christel de Koker
Christel de Koker (Bekken)Fysiotherapie
Fred. Hendriklaan 44
2181 TH  Hillegom
06 – 57 57 75 77
christeldekoker@gmail.com

Rianne Kempe
Gezondheidscentrum Wantveld
Wantveld 9
2202 NS  Noordwijk
071 – 361 93 45
kempe@wantveld.nl

Ida Hoogeveen
PelviPlus Bekkenfysiotherapie
Westeinde 94
2211 XS  Noordwijkerhout
071 – 364 93 98

info@pelviplus.nl

Ida Hoogeveen
PelviPlus Bekkenfysiotherapie
Randweg 47
2225 PJ  Katwijk
071 – 406 06 48
info@pelviplus.nl

Joke Dijkstra-Eshuis
Bekkenfysiotherapie Oegstgeest
Rhijngeesterstraatweg 62
2341 BV  Oegstgeest
071 – 517 36 38
info@bekkenfysiotherapie.eu

Rosa Splinter
Bekkenfysiotherapie Oegstgeest
Rhijngeesterstraatweg 62
2341 BV  Oegstgeest
071 – 517 36 38
info@bekkenfysiotherapie.eu

Jennifer Adler
Karlica Bekkentherapie

Schenkelweg 4a
2381 AN  Zoeterwoude-Dorp
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Annette Immens
Praktijk voor Fysiotherapie Noorden
Anemonenstraat 23
2431 XB  Noorden
0172 – 40 92 42
info@fysionoorden.nl

Janine ter Hoeven
Para Medisch Centrum Ypenburg
Laan van Waalhaven 255
2497 GL  Den Haag
070 – 415 40 50
06 – 52 64 13 46
janine.terhoeven@pmcypenburg.nl

Sabine Plokker
Haga Ziekenhuis
Sportlaan 600
2566 MJ  Den Haag
070 – 210 6482
s.plokker@hagaziekenhuis.nl

Clarien Oosterhuis
Bekkenfysiotherapie Pijnacker-Nootdorp
Floralaan 6
2643 HC  Pijnacker
015 – 785 08 37
k.g.oosterhuis@gmail.com

F. van der Arend
Mobilicorpus
Tjeerd Kuipersstraat 21
2662 GM  Bergschenhoek
06 – 55 88 88 11
info@mobilicorpus.nl

Giselle van der Tuijn
Bekkenfysiotherapie 2balance
Orion 45
2665 WB  Bleiswijk
06 – 38 74 62 24
gm.vdtuijn@kpnmail.nl

Jennifer Adler
Karlica Bekkentherapie

Stan Laurelstrook 57
2726 VZ  Zoetermeer
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Jennifer Adler
Karlica Bekkentherapie

Dorpsstraat 49
2731 AL  Benthuizen
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Anke Sietzema-van der Meulen
Fysiotherapie Zuidplas
Zuidplaslaan 430
2743 KE  Waddinxveen
0182 – 61 33 95
info@fysiozuidplas.nl

Margriet Blonk
Rayer Healthcare en Groene Hart Ziekenhuis
Ronsseweg 7
2803 ZA  Gouda
0182 – 53 31 59
margriet.blonk@GHZ.nl

Miranda Arts
Zin van Bewegen
Sportlaan 3a
2841 EB  Moordrecht
0182 – 37 61 77
m.arts@zinvanbewegen.nl

Kirsten van den Broeck
Praktijk Bekkenfysiotherapie Krimpenerwaard
Ambachtstraat 16
2861 EX  Bergambacht
0182 – 38 33 00

Caroline Nobels
Fysiotherapie Waalboer
Kerkweg 117
2985 AP  Ridderkerk
0180 – 42 07 87
caroline@fysio-ridderkerk.nl

Ellen Scherpenisse
Fysiotherapie Carnisselande
Middeldijkerplein 8
2993 DL  Barendrecht
0180 – 62 72 71
e.scherpenisse1@gmail.com

Evelien Sucec-Hoegee
Fysiotherapie Rotterdam Centrum
Van Oldenbarneveltplaats 412
3012 AP  Rotterdam
010 – 411 42 24 / 06 – 24 77 55 32
e.sucec@fysiorc.nl

Petra Fokkinga-Bannink
Fysiotherapie PLUS
Voorburgstraat 14
3037 PM  Rotterdam
010 – 466 51 02
petrafokkinga.fysioplus@gmail.com

D. van der Schoot
Praktijk Fysiotherapie Pendrecht
Serooskerkestraat 7a
3086 HW  Rotterdam
010 – 480 96 56
fysiopendrecht@kpnplanet.nl

Winny Hartman
Pelvicum
Nieuwe Damlaan 845
3119 AV  SChiedam
010 – 78 96 00
winny@denieuwedam.nl

Marjon van der Hooft
Buikema Van der Hooft Fysiotherapie
Westeinde 98
3146 BZ  Maassluis
010 – 591 96 11
marjon@buikema-vanderhooft.nl

Marije Kalkman
Fysiotherapie Portland
Hof van Portland 41
3162 WK  Rhoon
010 – 480 08 30
portland@planet.nl

Monique Veltman
ParaMedisch Centrum Hoogvliet
Marthalaan 16
3194 EH  Hoogvliet
010 – 263 23 20
m.veltman@pmch.nl

Mieke Boertien
Fysiotherapie Maasboulevard
De Zoom 7-9
3207 BX  Spijkenisse
0181 – 61 84 53
info42@fysiotherapiemaasboulevard.nl

Danielle Maas
Fysio&Fit Hellevoetsluis
Hoonaartstraat 25
3222 CK  Hellevoetsluis
0181-322865
danielle@fysiofithellevoetsluis.nl

Rianne van Asperen
Fysiotherapie Praktijk van Asperen
Groeneweg 4
3233 KB  Oostvoorne
06 – 13 57 46 50
rianne.vanasperen26@gmail.com

Harmke van der Weijden
Fysiotherapie Heinenoord
Emmastraat 2a
3274 AC  Heinenoord
0186 – 60 43 40
info@fysiotherapieheinenoord.nl

Harmke van der Weijden
Fysiotherapie Maasdam
Raadhuisstraat 35
3299 AP  Maasdam
078 – 676 31 47
info@fysiomaasdam.nl

Ellen Scherpenisse
Eureka Fysiotherapie Dordrecht
Burgemeester de Raadtsingel 91 F
3311 JG  Dordrecht
078 – 614 37 96
ellen@eurekafysio.nl

Dr. Marijke C. Ph. Slieker-ten Hove
ProFundum Instituut
Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
marijkeslieker@profunduminstituut.nl

ook zitting in:
Gezondheidscentrum Blaauwweg, Blaauwweg 551, 3328 XN  Dordrecht
Gezondheidscentrum De Zeester, Tromplaan 49, 3342 TR  Hendrik Ido Ambacht
Fysiotherapie Ambacht, Avelingen 3, 3343 EA  Hendrik Ido Ambacht
Gezondheidscentrum De Volgerlanden, Druivengaarde 15-17, 3344 PK  Hendrik Ido Ambacht

Anja van Wijk
ProFundum Instituut
Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
anja@profunduminstituut.nl

Arija Zeedijk
Balans, centrum voor gezondheid en beweging
Wilhelminastraat 69 a
3361 XV  Sliedrecht
0184 – 41 49 42
arija.zeedijk@balans.mobi