NIMOC Zuid-Holland

Christel de Koker
Christel de Koker (Bekken)Fysiotherapie
Fred. Hendriklaan 44
2181 TH  Hillegom
06 – 57 57 75 77
christeldekoker@gmail.com

Rianne Kempe
Gezondheidscentrum Wantveld
Wantveld 9
2202 NS  Noordwijk
071 – 361 93 45
kempe@wantveld.nl

Ida Hoogeveen
PelviPlus Bekkenfysiotherapie
Westeinde 94
2211 XS  Noordwijkerhout
071 – 364 93 98

info@pelviplus.nl

Ida Hoogeveen
PelviPlus Bekkenfysiotherapie
Randweg 47
2225 PJ  Katwijk
071 – 406 06 48
info@pelviplus.nl

Lida Zethof
PelviPlus Bekkenfysiotherapie
Randweg 47
2225 PJ  Katwijk
071 – 406 06 48
info@pelviplus.nl

Lianne Hagen
Rugschool
Van Vredenburchweg 71
2282 SE  Rijswijk
070 – 395 18 16
info@rugschool.nl

Joke Dijkstra-Eshuis
Bekkenfysiotherapie Oegstgeest
Rhijngeesterstraatweg 62
2341 BV  Oegstgeest
071 – 517 36 38
info@bekkenfysiotherapie.eu

Rosa Splinter
Bekkenfysiotherapie Oegstgeest
Rhijngeesterstraatweg 62
2341 BV  Oegstgeest
071 – 517 36 38
info@bekkenfysiotherapie.eu

Jennifer Adler
Bekkentherapie.com

Schenkelweg 4a
2381 AN  Zoeterwoude-Dorp
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Annette Immens
Praktijk voor Fysiotherapie Noorden
Anemonenstraat 23
2431 XB  Noorden
0172 – 40 92 42
info@fysionoorden.nl

Janine ter Hoeven
Para Medisch Centrum Ypenburg
Laan van Waalhaven 255
2497 GL  Den Haag
070 – 415 40 50
06 – 52 64 13 46
janine.terhoeven@pmcypenburg.nl

Odette van Zon
Haga Ziekenhuis

Els Borst-Eilersplein 275
2545 AA  Den Haag
070 – 210 00 00
O.vanZon@hagaziekenhuis.nl

Lianne Hagen
Rugschool
Colijnplein 12
2555 HA  Den Haag

070 – 368 57 97
info@rugschool.nl

Sabine Plokker
Haga Ziekenhuis
Sportlaan 600
2566 MJ  Den Haag
070 – 210 64 82
s.plokker@hagaziekenhuis.nl

Christianne Keunen
Bekkenfysiotherapie van der Grijp & Keunen
Frankenslag3 47
2582 HP  Den Haag
06 – 52 68 55 05
ch
ristianne.keunen@planet .nl

Marloes Reijman
Pelvi-Care
Frankenslag 347
2582 HP Den Haag
06 – 11 87 12 36
pelvi-care@outlook.com

F. van der Arend
Mobilicorpus
Tjeerd Kuipersstraat 21
2662 GM  Bergschenhoek
06 – 55 88 88 11
info@mobilicorpus.nl

Giselle van der Tuijn
Bekkenfysiotherapie 2balance
Orion 45
2665 WB  Bleiswijk
06 – 38 74 62 24
gm.vdtuijn@kpnmail.nl

Caroline Regeer-Radix
FysioZande

Langestraat 83-85
2691 BC  ‘s Gravenzande
0174-417680
caroline@fysiozande.nl

Jennifer Adler
Bekkentherapie.com
Groeneweg 5
2718 AA  Zoetermeer
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Jennifer Adler
Bekkentherapie.com

Dorpsstraat 49
2731 AL  Benthuizen
06 – 14 32 08 07
info@bekkentherapie.com

Anke Sietzema-van der Meulen
Fysiotherapie Zuidplas
Zuidplaslaan 430
2743 KE  Waddinxveen
0182 – 61 33 95
info@fysiozuidplas.nl

Margriet Blonk
Rayer Healthcare en Groene Hart Ziekenhuis
Ronsseweg 7
2803 ZA  Gouda
0182 – 53 31 59
margriet.blonk@GHZ.nl

Miranda Arts
Zin van Bewegen
Sportlaan 3a
2841 EB  Moordrecht
0182 – 37 61 77
m.arts@zinvanbewegen.nl

Kirsten van den Broeck
Praktijk Bekkenfysiotherapie Krimpenerwaard
Ambachtstraat 16
2861 EX  Bergambacht
0182 – 76 91 98
Info@pbfk.nl

Valerie Lie
BACK Bekken Expertise Centrum
De Linie 6
2905 AX  Capelle aan den IJssel
010 – 451 00 66
info@oostgaardefysio.nl

Lisette Ras
FS Fysio
Bermweg 276
2906 LH  Capelle aan den IJssel
010 – 451 65 39
lisette@fsfysio.nl

Valerie Lie
BACK Bekken Expertise Centrum
Prins Constantijnweg 2
2906 ZC  Capelle aan den IJssel
010 – 451 65 39
Valerie@fsfysio.nl

Caroline Nobels
Fysiotherapie Waalboer
Kerkweg 117
2985 AP  Ridderkerk
0180 – 42 07 87
caroline@fysio-ridderkerk.nl

Ellen Scherpenisse
Fysiotherapie Carnisselande
Middeldijkerplein 8
2993 DL  Barendrecht
0180 – 62 72 71
ellen@fysio-carnisselande.nl

Evelien Sucec-Hoegee
Fysiotherapie Rotterdam Centrum
Van Oldenbarneveltplaats 412
3012 AP  Rotterdam
010 – 411 42 24 / 06 – 24 77 55 32
e.sucec@fysiorc.nl

Marian Heetman
Fysiotherapie Plus
St. Jobsweg 10
3024 EJ  Rotterdam
010 – 462 49 67
m.heetman@fysiotherapieplus.nl

Marian Heetman
Fysiotherapie Plus
Schiedamseweg 185
3026 AM  Rotterdam
010 – 462 49 67
m.heetman@fysiotherapieplus.nl

Petra Fokkinga-Bannink
Fysiotherapie PLUS
Voorburgstraat 14
3037 PM  Rotterdam
010 – 466 51 02
petrafokkinga.fysioplus@gmail.com

Tanja Heddle
Fysiotherapie PLUS
Voorburgstraat 14
3037 PM  Rotterdam
010 – 462 49 67
tanja.fysioplus@gmail.com

Renate van Hengel
Zonboog Fysiotherapie Beverwaard
Boxbergenstraat 11
3077 JS  Rotterdam
010 – 479 96 41
r.vanhengel@zonboog.nl

Renate van Hengel
Zonboog Fysiotherapie Zuiderkroon
Vlissingenplein 1
3086 GZ  Rotterdam
010 – 293 14 04
r.vanhengel@zonboog.nl

D. van der Schoot
Praktijk Fysiotherapie Pendrecht
Serooskerkestraat 7a
3086 HW  Rotterdam
010 – 480 96 56
fysiopendrecht@kpnplanet.nl

Winny Hartman
Pelvicum
Nieuwe Damlaan 845
3119 AV  Schiedam
010 – 78 96 00
winny@denieuwedam.nl

Marjon van der Hooft
Buikema Van der Hooft Fysiotherapie
Westeinde 98
3146 BZ  Maassluis
010 – 591 96 11
marjon@buikema-vanderhooft.nl

Marije Kalkman
Fysiotherapie Portland
Hof van Portland 41
3162 WK  Rhoon
010 – 480 08 30
portland@planet.nl

Evelien Langbroek
PMCH
Doggersbank 53
3192 DA  Hoogvliet
010 – 263 23 20
e.langbroek@pmch.nl

Monique Veltman
ParaMedisch Centrum Hoogvliet
Marthalaan 16
3194 EH  Hoogvliet
010 – 263 23 20
m.veltman@pmch.nl

Mieke Boertien
Fysiotherapie Maasboulevard
De Zoom 7-9
3207 BX  Spijkenisse
0181 – 61 84 53
info42@fysiotherapiemaasboulevard.nl

Danielle Maas
Fysio&Fit Hellevoetsluis
Hoonaartstraat 25
3222 CK  Hellevoetsluis
0181 – 32 28 65
danielle@fysiofithellevoetsluis.nl

Rianne van Asperen
Fysiotherapie Praktijk van Asperen
Groeneweg 4
3233 KB  Oostvoorne
06 – 13 57 46 50
rianne.vanasperen26@gmail.com

Harmke van der Weijden
Fysiotherapie Heinenoord
Emmastraat 2a
3274 AC  Heinenoord
0186 – 60 43 40
info@fysiotherapieheinenoord.nl

Harmke van der Weijden
Fysiotherapie Maasdam
Raadhuisstraat 35
3299 AP  Maasdam
078 – 676 31 47
info@fysiomaasdam.nl

Ellen Scherpenisse
Eureka Fysiotherapie Dordrecht
Burgemeester de Raadtsingel 91 F
3311 JG  Dordrecht
078 – 614 37 96
ellen@eurekafysio.nl

Merel Hilgersom
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Arianne Niewenhuis
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Maaike Siemons
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Esther van Wifferen
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Anja van Wijk
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Arija Zeedijk
ProFundum Instituut
Van Godewijckstraat 104a
3311 GX  Dordrecht
078 – 622 74 11
info@profunduminstituut.nl

Ellen Scherpenisse
Eureka Fysiotherapie Dordrecht
Henriette Roland Holsterf 134
3315 TC  Dordrecht
078 – 614 37 96
ellen@eurekafysio.nl

Merel Hilgersom
Fysiotherapie Ambacht
Avelingen 3
3343 EA  Hendrik Ido Ambacht
078 – 681 74 30
fysiotherapie-ambacht.nl

Patricia Hogendoorn-Maasland
FysiOost
Andoornlaan 38
3356 LC  Papendrecht
06 – 53 81 75 08
patricia@fysioost.nl

Yvonne der Kinderen-Olieslagers
Fysiotherapie de Jong en Vitaal
Peulenstraat 146
3371 AR Hardinxveld-Giessendam
06 – 26 46 48 32
fysio-ymderkinderen@hotmail.nl