NIMOC Groningen

A. Kant -van der Zee
Fysiotherapie Oldenoert
Oldenoert 51
9351 KV  Leek
0594 – 51 84 44
info@oldenoert.nl

Muriel Veninga-Jansen
Fysiotherapie Mantinghcentrum Stadskanaal
Blokwieke 94a
9501 EZ  Stadskanaal
0599 – 61 08 72
info@fms-fysiotherapie.nl

Alice Roukema
FTC Noord
Navolaan 32a
9501 VJ  Stadskanaal
0599 – 61 27 15
aroukema@ftcnoord.nl

Rachelle van den Oudenaller
Van Kasteel Fysiotherapie
Erasmusweg 139
9602 AD Hoogezand
0598 – 39 74 52
oudenaller@vankasteel.nl

Henk Mein
FysioFit Slochteren
Hoofdweg 1
9621 AA Slochteren
0598 – 421 454 / 06- 31 76 83 14
henk@fysiofitslochteren.nl

Henk Mein
FysioFit Harkstede
Schout Poelmanweg 2
9617 BK Harkstede
0598 – 421 454 / 06- 31 76 83 14
henk@fysiofitslochteren.nl

Sytske Lohof-Venema
Bekkenfysiotherapie praktijk “Overwinning”
Raadhuisstraat 23
9648 JV  Wildervank
06 – 81 25 28 78
info@praktijkoverwinning.nl

Anne Marieke Panneman-Boiten
Provitaal Fysiotherapie Meeden
Meidoornlaan 2
9651 AX  Meeden
0598 – 61 31 72
annemarieke@provitaal.nl

Baukje Veen
Fysio en Manuele Therapie Ton Schrantee
Bovenburen 104 A
9675 HH  Winschoten
0597 – 42 42 42
baukje@tonschrantee.nl

Ada J. Ponstein
Praktijk De Cirkel
Kochstraat 1-4
9728 KA  Groningen
06 – 36 28 99 66
adaponstein@de-cirkel.nu

Coby Hartsema
Martini Ziekenhuis Groningen
Van Swietenplein 1
9728 NT Groningen
050 – 524 51 90
c.hartsema@mzh.nl

Hilma Schipper
Martini Ziekenhuis Groningen
Van Swietenplein 1
9728 NT  Groningen
050 – 524 51 90

h.schipper@mzh.nl

Irene Ganzeboom
Medisch Centrum Zuid Groningen

Sportlaan 2.1
9728 PH  Groningen
050 – 527 16 13
irene.ganzeboom@mcz.nl

Simone Parmentier
Medisch Centrum Zuid Groningen
Sportlaan 2.1
9728 PH  Groningen
050 – 527 16 13
simone.parmentier@mcz.nl

Baukje Veen
Fysiotherapie de Vuursteen
Goudlaan 289-1
9743 CH  Groningen
050 – 571 44 80
info@fysiotherapiedevuursteen.nl

Jorien Ponsioen
Kern Fysiotherapie
Meerweg 9
9752 JA Haren
050 – 534 21 23
jorien@kernfysiotherapie.nl

Jolanda Bantema
Fysiotherapie Den Ommelanden
De Vlij 28c
9781 NR  Bedum
088 – 000 57 57
j.bantema@den-ommelanden.nl

Rianne van den Berg
GC Winsum
Meeden 3a
9951 HZ  Winsum
0595 – 44 22 55
ftwinsum@planet.nl

Rianne van den Berg
Fysiotherapie de Marne
W.H. Timersmastraat 1
9964 AZ  Wehe den Hoorn
0595 – 57 20 07
rianne@fysiodemarne.nl